Historie

Mustang Riders Club je zapsaný spolek s kořeny v roce 2003, které sdružuje majitele Fordů Mustang všech generací, organizuje pro ně výjezdy na akce u nás i v zahraničí, pořádá i vlastní sešlosti pro veřejnost. Na facebooku nebo mailu se můžete zeptat na radu s technickými obtížemi, umožníme vám tam nabídnout k nákupu i prodeji náhradní díly a příslušenství či celé Mustangy, a tím vším chceme dát lidem větší smysl tato skvělá auta vlastnit a scházet se s ostatními nadšenci, kteří americkou legendu obdivují tak jako my.

Máte-li svého Mustanga rádi a chcete mít důvod častěji vyjet z garáže, přidejte se k nám! Pokud je pro vás Mustang zatím jen sen a chcete se přijet podívat na naše akce, sledujte nás na webu a sociálních sítích.

Zpráva byla odeslána. Budeme Vás kontaktovat, jakmile to bude možné.

Nebo nám napište emailem na info@mustangridersclub.cz

Klubový výbor

Martin Hejhal – předseda, public relations, srazový organizátor
Miroslav Starý – místopředseda, pokladník a klubový účetní
Jan Diblík – srazový organizátor
Jakub Klomínek – shopmistr
Tomáš Rendl – srazový organizátor
Zdeněk Fink – kontrolní člen výboru, srazový organizátor, klubový navigátor
Pavel Šesták – správa webu

Mustang Riders Club, z.s.
Svárov 131
273 51 Unhošť