Druhý sraz se pořádal tentokráte v Čechách u Prahy, tudíž bylo dopředu poměrně jasné, že účast bude skromná. Nicméně i přesto mimo mě jakožto pořadatele (Honza, člen č.1) na akci potvrdili účast Anthony (člen č.9), Pavel (č.2) – ikdyž bohužel bez auta, neboť má značky v depozitu (svezl se s Anthonym), Tomáš (č.5) a Honza (č.3) – ovšem také bez Stanga, neboť ten jej kompletně renovuje. Žel, i přes mé přání, aby přicestovaly i přítelkyně a manželky, jsem si svou dívku přivezl jen já. Jmenuje se Eva a pomohla nám s mnoha fotkami, za což jí děkuji.
Sraz jsme měli na posledním odpočívadle před Prahou ve směru od Brna. Debatovali jsme do doby, než přijel Anthony a ukázal nám svou proraženou pneumatiku, kterou si po cestě zničil při jízdě přes obrubník (!). Jeli jsme proto k Hypernově do pneuservisu v pokusu věc vyřešit, bohužel, bylo pro ni již pozdě, je na odpis. S rezervou tedy Tony pokračoval dál stále ve skvělé náladě. Když už jsme byli poblíž, zašli jsme do Autogalerie OrbisReal, kde si nás nikdo nevšímal a proto jsme si mohli prohlédnout a nafotit pouze dva Stangy, co stály venku.

Hodina pokročila, hlad se začal ozývat a tak jsme vyrazili do radotínského Kart Centra. Po velké žranici a příjemném pokecu jsme se rozhodli pro jednu jízdu motokárami. Všem se nám dařilo jakž takž držet káry na trati a musím říct, že jsme si to docela dobře užili.

Zbývající asi hodinu jsme ztrávili před oním Kart Centrem při debatách a konzultacích. Rozloučili jsme se kolem 15:00 a rozjeli se všemi směry ke svým domovům.

Druhý sraz byl sice poměrně krátký, ale zato nám pomohl navázat lepší kontakty mezi sebou a i se trochu seznámit. Za sebe můžu říct, že jsem si den s Mustang Riders skvěle užil.

Příště opět na Moravě se těším naviděnou!

Honza Orna
96 GT 4,6L