Členové Mustangriders clubu se opět setkali na Brněnském sraze p. Čáslavy. Jako minulý rok jsme se rozhodli, že se sejdeme na sraze US Cars v Brně, kde mimo Mustangů je k vidění i spousta amerických automobilů.

Kolem desáté hodiny ranní už byl na místě Honza Orna, Honza Domažlický (bez auta) a Richard. Po dlouhé době jsme se opět setkali a mohli pokecat. Poohlídli jsme se co nového kdo má, a co dovezl na ukázání. Kolem poledne se ozval pan Jirka, který nás předem informoval, že má dva Mustangy a že by rád stál v řadě s námi. Jen jsme nikdo nevěděli, jaké Mustangy nám doveze ukázat. Těsně před vjezdem informoval Honzu Ornu, že je na místě. Když se k nám přiblížil, nevěřili jsme vlastním očím!! Byla to ona!!! Ford Mustang COBRA, o které víme že je v ČR, ale nevěděli jsme komu patří a jestli se někdy povede jí dostat do klubu. Štěstí našemu klubu přálo a pan majitel Jirka je moc fajn člověk, a je nyní už členem klubu Mustang Riders i se svým druhým vozem, 96 GT. No a pak už jsme jen obletovali Cobru a nemohli se nabažit té krásy!! Účast nám přislíbil i Libor, ale z asi vážných důvodů se dostavit nemohl. Snad nám to vynahradí na příštím sraze, o kterém se zavčasu dozvíte. Po poledni se tu ukázal Tomáš (č. 7), se kterým jsem bohužel minulý rok neměl možnost pokecat, ale tento rok jsme pokecali u v pátek večer.

Na letošním prvním sraze byla tohle kompletní účast. Snad brzy se už opět připojí na srazy Pavel (č. 2) a bývalý Tonyho Mustang, který je už u konce oprav. Takže se těšíme na další sraz na kterém by se mohl objevit i Filip, který se nám ozval, že je majitelem dvou Mustangů 1968. Takže na příštím sraze už snad v plném počtu budem obdivovat zase naše miláčky 🙂

Pavel Bartoš
89 2,3 Lx