KM Párty 2010

18. září 2010

KM párty 2010 v Bořeňovicích vznikla na základě nevydařeného počasí při klubovém srazu zhruba měsíc před, kdy opravdu pršelo od rána až do večera a spousta klubáků své oře do deště ani nevytáhla. Jelikož přípravy placu pro sraz byly značné, bylo nasnadě tento sraz opakovat. Vznikla tedy párty na kterou se pozvali i kluci z Freestyle Motokrosu a připravil program, který měl vynahradit sraz pokažený počasím.Od 12té hodiny začali jak Mustangáři tak fanoušci pozvolna zaplňovat plac a od 14 hodin vše vypuklo. Bechderoucí vystoupení Libora Podmola a Františka Máci odzbrojilo nejednoho diváka a vidět kluky na motorkách hlavou dolu ve výšce 20 metrů z takové blízkosti byl jistě nezapomenutelný zážitek. Komentování skokanů zajišťoval Tomáš Bárta, který sám skáče podobné triky na PitBiku, takže znal všechny triky a pověděl nám i o klucích – co mají již v sezóně za sebou a také co je ještě čeká.

Přestávku mezi prvním a druhým vystoupení skokanů vyplnila Destruction Derby třech vozů. Ač byly všechny vozy po STK vzniklo v průběhu několika náhodných střetů několik závad, které znemožnily již plně řízené střely do soupeřů. Zelenému favoritovi začla klouzat spojka, bílý jel po ráfku a čarnému koni žigulovi se blokly brzdy. Takže závěr byl spíše mačem o to, kdo se bude déle pohybovat, jelikož soutěž o jízdu v Shelby GT 500 Eleanor měl vyhrát právě vylosovaný z výherního vozu z DD.

Následovalo druhé vystoupení, které kluci ještě trochu okořenili a po něm provedli autogramiádu. Vyhlášení soutěží o věcné ceny a jízdu v Eleanoře se tedy nerozhodným výsledkem DD trošku zkomplikovalo, tak se losovalo ze všech hlasujících, aby nebyly dohady. Ceny od produkce Chrom a Plameny byly předány v poklidu- pěkné trička a čepice se šikly, rozruch však způsobilo losování o jízdu v Eleanoře. Diváci měli o toto svezení obrovský zájem a když byla vylosována mamča od rodinky se dvěmi kloučky, která v průběhu dne chodila za pořadateli a moc prosila o to jak to udělat aby vyhráli, nikdo tomu nechtěl věřit. Přijeli až z Krumlova a fakt jim to vyšlo! Na to překvapení nikdy nezapomenu. No nasedli do Shelbyny a Tomáš – technik s nimi provedl krátké svezení. Během té doby jsme narychlo vymysleli losování o auto. Lidi nevěřili, až nám jim bylo s Jardou – nový majitel čerstvě zakoupeného GT 2006 Convertible líto a museli jsme to prásknout. Prý by Jarda měl brečet, kdyby to opravdu vyhrál. Měli pravdu, ale jistí si zrovna nebyli. Přijeli z projížďky a mě na výrazu bylo jasné, že to vyhráli ti praví. Úsměv jim vydržel až do konce i přes oznámení, že si jí hned po své projížďce umyjí. Pomohlo jim dámské trio Just for Dance, které nám ukázalo krásné taneční vystoupení. Ukázalo se, že tato rodinka se ničeho nezalekne a mytí Eleanory se nám krapátek vyhrotilo – to když po malém pobídnutí šlo tričko výherkyně dolů a lidé okolo přestali na chvíli mrkat. Trio Just for Dance najednou mělo čtvrtou, která jim s mytím pomáhala. Po chvíli uvolněné atmosféry se přidal i Láďa, kterému tričko na sobě také moc dlouho nevydrželo, ale alespoň dohlídl na správný postup čištění legendární GéTé pětistovky.

Po očistě šla Ela do garáže a přišel BreakDance, kluci byli šikovní a když malý Tomáš – syn výherní rodinky vstoupil do jejich vystoupení, lidé opět přestali na chvilku mrkat. Byl fakt skvělej a show spolu s klukama od Breaku udělali fakt parádní. Lidé už mezitím opět pomalu mizeli k domovu a na koncert DeFuckTo už zbylo pár skalních. O to větší show to byla a o afterpárty ani nemluvím, to je snad všem jasné. Zčíhněte fotky a případná videa, byl to fakt skvělej den!

Filip Klouda

Video Petra Maršíka:

Video Michala Kupky na stream.cz.

Videa od Miroslava Svobody:

 

Původní pozvánka: