MDA Ride 2020

6. června 2020

I v těžkých časech je důležité držet při sobě. A proto jsme i letos nemohli nechat na holičkách MDA Ride, které se konalo pouze přes živé vysílání na YouTube a Facebooku. Jedná se o akci na podporu postižených svalovou dystrofií a více se můžete dozvědět zde: https://www.mdaride.cz/.


Samotná akce probíhala přímo na výstavišti v Pražských Holešovicích bez přítomnosti návštěvníků. Vystaveno bylo několik krásných motorek a my doplnili dvoustopou část vozového parku originální Shelby GT350 z roku 1967, dále Mustangem Mach 1 z roku 1969 a moderní generaci zastoupilo GT 2012.

Záznam z celé akce můžete najít zde, kde je k vidí i krátké video, které připravil náš klub.

Velké poděkování patří Káďovi a dalším organizátorům MDA Ride, dále pak členům klubu, kteří přispěli nemalou částkou a především také všem podporovatelům Mustang Riders Clubu, díky jimž se podařilo vybrat až neuvěřitelných 86.200,- Kč. Šek na tuto částku předal předseda Márty organizátorům sbírky.


Podporovatelé klubu díky kterým můžeme obvykle pořádat sprinty: