VI. MDA Ride

4. července 2014

Již po několikáté jsme se přidali ke Káďovi a jeho harleyářům, kteří pořádají pro svalové dystrofiky charitativní akci s názvem MDA Ride. Naše Mustangy již k akci neodmyslitelně patří.

Sešli jsme se ráno na náplavce, vyřídili papíry s Káďou a věnovali se místnímu halasu a tartasu. Vzhledem k tomu, že se ten den konaly tři akce, to jest Motopárty v Chodové Plané, sraz v amerik v Chuchli a právě MDA Ride, byla účast o maličko slabší než v jiných letech, ale ostudu jsme rozhodně neudělali. Sešlo se devět krásných aut, ve kterých jsme během spanilé jízdy na Zbraslav a zpět svezli rozradostněné děti.

Velký dík patří organizátorům, kteří výrazným způsobem přispěli k tomu, že se letos kolona netrhla. Je pravda, že jsme k tomu přispěli i my sami a to ukázněnou jízdou podle pokynů pořadatelů. Prostě jsme asi všichni přišli na to, že když neděláme kraviny, tak si jízdu užijeme mnohem lépe.

V rámci zábavného programu nás Káďa poctil tím, že nás pozval na pódium a umožnil nám předat peníze, které jsme mezi sebou vybrali a část z peněz vybraných za vstupenky na našich sprintech na Letišti Václava Havla. Takže jsme mohli předat dárkový šek na 31600,- korun. Na tomhle místě bych rád ještě jednou poděkoval každému z Klubáků, kteří pomohli pobavit postižené děti, či přispěli nějakou kačkou na naši sbírku. Díky.